Reklam Sunucusu

İnternet üzerinde reklam veriyorsanız size mutlaka bir reklam sunucusu lazım demektir.

Verdiğiniz reklamları kontrol edebilmek, planlayabilmek ve sonrasında reklamların yayınlandığı tüm alanlarla ilgili gerçek ve detaylı hizmet alabilmek için özel yazılımımız olan reklam sunucusu yeterli.

Detaylı istatistik

İnternet reklamlarının en büyük gücü ölçümlenebilir olmasıdır. Vermiş olduğunuz reklam ile ilgili gerçek istatistikleri ölçebilmek için de mutlaka bir reklam sunucusuna sahip olmanız gerekmektedir. Böylece reklamınızın performansı ile ilgili bilgileri karşı taraftan beklemenize gerek kalmayacak ve siz de kaynaklarınızı daha doğru ve etkin yönetme şansı bulabileceksiniz.

Yerinde yönetim

Reklamlarınızın yayına alınma, gösterim aralıklarının değitirilmesi ve etkin performans kullanımı için yayıncıları beklemeyin. Siz sadece reklamınızın yayınlanacağı alanları seçin, bu alanları yönetmek de sizin elinizde olsun.

Yeni projelerinizde bizimle çalışmak ister misiniz ?

Yüksek reklam dönüşüm performansı

Eğer yayıncıysanız ve çok mecrada dijital reklamlarınız yayınlanıyorsa size mutlaka bir reklam sunucusu lazım demektir. kendi reklamınızın performansını kendiniz yönetebileceğiniz gibi, reklam dönüşüm performansı ile de paranızı çöpe atmamış olacaksınız. Özel yazılımımız olan reklam sunucusu ile size sadece raporları ve istatistikleri değerlendirmek kalacak. Reklam yayınladığınız mecraların tüm performans bilgileriyle birlikte. İnternet üzerindeki reklamların fayda / maliyeti, sizi çok şaşırtacak. Çünkü hedefinizi seçecek olan siz olacaksınız. Biz de sizi bu hedefe en doğru şekilde ulaştıracak olan yardımcınız...