İNTERNETTEKİ
GÜCÜNÜZ!

Yazılım ve Programlama

Globalleşen dünyanın en yeni trendi yazılım...

İnovasyon çağında dijital dünyaya uyum sağlayamayan firmaların işi gitgide zorlaşıyor. Sadece kurumsal hayatta değil hayatımızın her alanında dijitalleşme hayatımızı kolaylaştıran ve vazgeçilmez bir etken oldu. Ama kurumsal dijitalleşme artık kimsenin kaçınabileceği bir olgu değil.

ÖZEL YAZILIM

Sizler için ürettiğimiz tüm yazılımlar kendi mutfağımızda ve size özel olarak üretilmiş yazılımlar. Sizin istedikleriniz size özel kodlanarak kurumunuza hem değer hem güç katıyor. Size özel yazılımlar ileride istenildiği şekilde geliştirmeye de açık olur ve gelecekteki tüm taleplerinize cevap verme yeteneğine sahip olur.

GÜVENLİ YAZILIM

Geçtiğimiz yılların hem düşük maliyetli hem de popüler yazılımlar hazır satılan yazılımlardır. Kişiselleştirilemeyen ve kapı anahtarı başkalarında da olan yazılımlar hem geliştirilme önünde büyük engel oluşturmakta, hem de siteniz için ciddi risk faktörü taşımakta. Kişiye özel yazılımlar ise tamamen size ait ve günümüz teknolojilerine en uygn en güvenli altyapı hizmetini size sunmakta.

ERGONOMİK PANEL

Şirketimizin özel olarak geliştirdiği kullanıcı paneli ile sitenizdeki tüm içerikleri büyük bir kolaylıkla oluşturabilir, istediğiniz zaman sitenizin istediğiniz yerini istediğiniz şekilde güncelleyebilirsiniz. Sitenize haberler, makaleler, fotoğraf ve fotoğraf galerileri, videolar yükleyebilir; isterseniz etkinlik takvimleri oluşturabilirsiniz. Bütün bunları da zaman harcamadan ve yardımcı araçlarımızla en kolay şekilde yapma imkanına sahip olabileceksiniz.

MODÜLER YAPI

Sizler için hazırladığımız tasarım ve yazılım modüler yapılar gözetilerek planlanmaktadır. İleride olabilecek tüm isteklerinize ve tüm değişiklik planlarınıza bütüne zarar vermeyecek şekilde yeni modüller oluşturarak yada modül ekleme-çıkarma işlemlerini kolaylıkla yaparak statik yapıyı da dinamik olarak kullanabilme yeteneğine sahip olacaksınız.

%100 SEO UYUMU

Arama motorları sitenize geldiğinde kendi robotuna uygun ve kolay indekslenebilir bir yapı görmek isterler. Doğal olarak da bir sitenin yazılımı yapılırken mutlaka arama motorlarına uyumlu bir şekilde yazılımı inşa etmek gerekmektedir. Arama motorlarında kolay bulunur olmak ve yükselebilmek için mutlaka yazılımın da güncel algoritmalara uygun şekilde, temiz bir kod yapısına sahip olması gerekmektedir.

Powered by WHMCompleteSolution